Grupa dzieci z transparentem20 września w całej Polsce obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku nasze przedszkolaki również obchodziły swoje święto.

Zabawy dzieci z kolorową chustą animacyjną.Dnia 20 września przedszkolaki z naszej grupy obchodziły swoje święto. Zostało ono ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci.

Dzieci oglądające ekspozycję grzybów.16 września przedszkolaki z grup Jaskółki, Skowronki oraz Sówki odbyły pieszą wycieczkę na wystawę grzybów organizowaną przez Białowieski Park Narodowy.

Grupa dzieci w przedszkolnej sali. 20 września, w Dzień Przedszkolaka, swoje święto obchodzą wszystkie dzieci uczęszczające do przedszkola.

Grupa dzieci w przedszkolnej sali.15 września 2022r grupa Wróbelków obchodziła jedno z nietypowych świąt w kalendarzu, Dzień Kropki.

Grupa przedszkolaków z wychowawczynią i strażakami przy wozie strażackim.W dniu 16.09.2022. w naszym przedszkolu odbyły się praktyczne ćwiczenia ewakuacji przedszkolaków i pracowników z budynku przedszkola.

dwie kobiety przemiawiają przed zebrana publicznością. W tle widać dekorację okolicznościową.W naszym przedszkolu dużą wagę przywiązujemy do rozwijania zamiłowania do czytelnictwa wśród dzieci i rodziców. Współpracujemy z Miejską Biblioteką Publiczną w Hajnówce oraz bierzemy udział w licznych akcjach czytelniczych.

Grupa dzieci w ogrodzie przedszkolnym.Wakacje to już przeszłość, rozpoczął się nowy rok szkolny.

udekorowane okno przedszkzolne w balonyW ramach programu „Szczęśliwy Przedszkolak” 1 lipca i 31 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne nowo przyjętych dzieci.