dzieci trzymają się za ręce26 maja z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy Wróbelki zaprezentowały swoim Kochanym Rodzicom program artystyczny.

Z wielkim zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Za pomocą prostych słów przedszkolaki pragnęły podziękować swoim Kochanym Rodzicom za ich miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. W ramach podziękowań dla Mamy i Taty dzieci własnoręcznie wykonały piękne upominki. Każda Mama otrzymała torebkę w kwiaty, a Tata ramkę z odbitą rączką dziecka. Podczas wręczania upominków całusom i uściskom nie było końca. Mamy nadzieję, że była to miła niespodzianka. Na sam koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Wszystkim Mamusiom i Tatusiom składamy serdeczne życzenia.

 

Opracowała Agnieszka Rola, Mirosława Nikonczuk

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszystkie dzieci ubrane są odświętnie. Występują na niebieskim tle na którym wisi postać mamy, taty, syna i córki. Dzieci wykonują piosenki, recytują wiersze i tańczą. W rękach trzymają czerwone balony w kształcie serca.