Dzieci wykonują karmniki dla ptaków na szyszce.Dnia 17 stycznia Sówki odwiedzili pracownicy Nadleśnictwa w Hajnówce - pani Bożena i pan Wojtek. AC

 

Dzieci obejrzały filmy i zdjęcia przedstawiające zwierzęta z Puszczy Białowieskiej. Następnie wykonali jedzenie dla ptaków. Jedzenie przez panią Bożenę było nazwane „pyzami” dla ptaków. Dzieci miały za zadanie przywiązać sznurek na szyszkę a następnie nałożyć na nią smalec i obtoczyć ziarnami. Po wykonaniu dzieci z panią zawiesiły pokarmy dla ptaków na drzewie obok przedszkola.

W galerii poniżej dzieci oglądają film i zdjęcia przedstawiające zwierzęta z Puszczy Białowieskiej. Następnie wykonują jedzenie dla ptaków. Siedzą przy stolikach i przywiązują szyszki na sznurek. Po wykonaniu, dzieci z panią zawieszają pokarmy dla ptaków na drzewie obok przedszkola.