Dzieci z grupy Wróbelki, wspólnie wykonujące kolędę.

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, pełen radości i wzruszeń. Poprzez realizację tematyki związanej ze świętami dzieci pogłębiają swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji bożonarodzeniowych.

 

 

Dnia 12 stycznia w naszym przedszkolu rozbrzmiewały najpiękniejsze kolędy. Dzieci z młodszych grup zaśpiewały po dwie kolędy, a dzieci starsze trzy. Tego dnia umilił spotkanie zespół przedszkolny z dodatkową nauką języka białoruskiego „Kolebka”, prowadzony przez panią Mirkę i Allę. Na koniec wszyscy chętni pracownicy przedszkola wraz z panią dyrektor oraz panią wizytator zaśpiewali razem dla dzieci.

Wspólne kolędowanie buduje więź, uczucie bliskości, jest też przejawem poszanowania naszych tradycji.

Monika Pawlenko

Zdjęcia poniżej przedstawiają wspólne kolędowanie w przedszkolu. Dzieci z poszczególnych grup występują przed publicznością śpiewając kolędy.