występ dzieciDnia 20 stycznia w grupie Wróbelki odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Z tej okazji dzieci przygotowały specjalny program artystyczny. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyk, grały na instrumentach, tańczyły i pląsały, za co cały czas były nagradzane wielkimi brawami. Dzieci pod koniec programu artystycznego wręczyły własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami zaproszonym gościom. Na sam koniec wnuczęta zaprosiły swoich dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Było wiele uśmiechów, uścisków, całusów i łez wzruszenia. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność, za ich bezgraniczną miłość i dobroć. Życzymy dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia!

 

Opracowała Mirosława Nikonczuk, Agnieszka Rola

Fotografie poniżej przedstawiają uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci w odświętnych strojach stoją w półkolu wraz z Paniami. W tle widać dekorację, która przedstawia Babcię i Dziadka oraz napis Dzień Babci i Dziadka. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci, które tańczą w kółeczku lub w parach, śpiewają piosenki i recytują wiersz. Na zdjęciu dzieci trzymają plastikowe światełko na baterię. Każde dziecko pozuje do pamiątkowego zdjęcia.