dekoracja ściennea w barwach narodowych - tytuł wydarzenia1, 2 i 3 Maj to bardzo ważne daty dla każdego Polaka. Święto Pracy, Dzień Flagi i Dzień Konstytucji 3 Maja to jedne z najważniejszych świąt państwowych obchodzonych w naszym kraju.

Z tej okazji nasze przedszkole zorganizowało Międzyprzedszkolny patriotyczny konkurs plastyczny „Polskie Symbole Narodowe Oczami Dziecka”. Tematem przewodnim konkursu były polskie symbole narodowe. Prace wykonano dowolną techniką w formacie A3. Na konkurs wpłynęło 30 prac z sześciu hajnowskich przedszkoli. Wszystkie wykonane były z pomysłem i ogromną estetyką.

 

Poniżej przedstawiamy listę laureatów konkursu. Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i uczestniczącym w naszym konkursie dzieciom GORĄCO GRATULUJEMY .

Opracowały: Iwona Olesiuk Szkopek, Agnieszka Rola.

W KATEGORII 3 LATKÓW

I MIEJSCE - HANNA OMELJANIUK - Przedszkole nr 5

II MIEJSCE - ZUZANNA LEWCZUK - Przedszkole nr 1

III MIEJSCE - AGATA DANILUK - Przedszkole nr 3

W KATEGORII 4 LATKÓW

I MIEJSCE - BARBARA LESZCZYŃSKA - Przedszkole nr 3

II MIEJSCE - HANNA KISIEL- OSTAPKOWICZ - Przedszkole nr 1

III MIEJSCE - ŁUCJA JERZYK - Przedszkole nr 2

WYRÓŻNIENIE - OLIWIA NAZARUK I KORNELIA KUPTEL -Przedszkole nr 2

W KATEGORII 5 LATKÓW

I MIEJSCE - TYMOTEUSZ SZYKUŁA - Przedszkole nr 5

II MIEJSCE - ADA WESOŁOWSKA - Przedszkole „Red Bus Kids”

III MIEJSCE - ZOSIA OLESIEWICZ - Przedszkole nr 2

W KATEGORII 6 LATKÓW

I MIEJSCE - KLARA MOSZCZYŃSKA - Przedszkole nr 3

II MIEJSCE - POLA GAGAN - Przedszkole „Leśna Kraina”

III MIEJSCE - WIKTOR MIRONIUK - Przedszkole „Leśna Kraina”

WYRÓŻNIENIE - NATALIA MINKIEWICZ - Przedszkole nr 5

Opis zdjęć:

W galerii poniżej widzimy wystawę wszystkich prac konkursowych. Są one wyeksponowane na granatowym tle z napisem Święto Konstytucji 3 Maja Polskie Symbole Narodowe Oczami Dziecka Międzyprzedszkolny patriotyczny konkurs plastyczny. Pozostałe prace wiszą na dwóch mniejszych tablicach. Kolejne zdjęcia to nagrodzone i wyróżnione prace , wystawione w szatni głównej.