Dzieci siedzące na dywanie w przedszkolnej sali.Dnia 14 lutego w grupie Wróbelki obchodziliśmy Dzień Przyjaciela. Walentynki to nie tylko święto miłości, ale również przyjaźni i życzliwości. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, nasze Wróbelki postanowiły obdarować słodkim upominkiem wszystkich swoich przyjaciół z przedszkola. Odwiedziliśmy Panie w kuchni, Panią logopedę, Panie woźne oraz wszystkie grupy przedszkolne. Było dziś dużo uśmiechu, radości i życzliwości. Na pamiątkę tego szczególnego dnia wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych prezentów dla naszych kochanych rodziców.

Opracowała: Agnieszka Rola

Fotografie poniżej przedstawiają dzieci siedzące w kole, ubrane na czerwono. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się na dywanie serduszkami, woreczkami, szarfami. Następne zdjęcia pokazują jak dzieci obdarowują wszystkich pracowników przedszkola lizakami. Na kolejnych zdjęciach dzieci wspólnie wykonują plakat, odciskając gąbkę w kształcę serca w farbie. Na następnym zdjęciu dzieci wspólnie pozują do zdjęcia, oraz ostatnie zdjęcie przedstawia dzieci siedzące przy stolikach.