Występy dzieci na Pikniku RodzinnymDnia 16 czerwca na przedszkolnym placu zabaw odbył się Piknik Rodzinny – „Mama, Tata i Ja”. Uroczystość ta była okazją do integracji przedszkola z rodzinami dzieci naszej placówki.

Celem imprezy było zaproszenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom radości, uśmiechu i dobrego nastroju. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Joanna Ruszuk, która serdecznie przywitała wszystkich obecnych. Po przywitaniu gości, pani dyrektor wręczyła podziękowania dla najaktywniejszych rodziców w roku 2022/2023. Piknik dał nam możliwość do szerokiego zaprezentowania umiejętności artystycznych przedszkolaków. Dzieci z wszystkich grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie. Przed publicznością w pięknych strojach wystąpił również zespół wokalny z języka białoruskiego „Kolebka”. Po części artystycznej nadszedł czas na zabawę. Aby umilić rodzicom i dzieciom wspólne spędzenie czasu przygotowano wiele atrakcji, a mianowicie: malowanie buziek, tatuaże brokatowe, kolorowe balony, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, konkurencje sportowe, projektowanie klocków lego, zamek dmuchany, zabawy w kole z Sigumą. Na terenie placu zabaw, znajdowała się również piękna, kolorowa, rodzinna fotobudka. Każdy chętny mógł sobie zrobić rodzinne pamiątkowe zdjęcie z fajnymi gadżetami. Nie zabrakło również stoisk z pysznymi domowymi ciastami, ciastkami, lodami, lemoniadą, owocami, bigosem oraz innymi smakołykami jak popcorn, wata cukrowa itp. Pragniemy podziękować wszystkim którzy wsparli organizacyjnie imprezę oraz jej uczestnikom za liczny udział i wspólną zabawę. Śmiało możemy powiedzieć, że tegoroczna uroczystość mimo kapryśnej pogody na długo zostanie w pamięci naszych najmłodszych i ich najbliższych. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

 

Składamy najserdeczniejsze podziękowania naszym sponsorom: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Emma-Borowik Spółka Jawna, REN Food Service & Logistics Białystok, Mirosław Popow, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Mango” Detal-Hurt, NEPTUN Włodzimierz Grochulski.

Opracowała: Agnieszka Rola, Iwona Olesiuk Szkopek

Pierwsze zdjęcia przedstawiają wszystkie grupy przedszkolne podczas występów artystycznych. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się na przedszkolnym placu zabaw. Przedszkolaki biorą udział w zabawach, konkursach, grach, łapią bańki, malują kredą, robią tatuaże i malują swoje buźki. Następne zdjęcia to zadowolone dzieci, skaczące na dmuchanym zamku.