stół z ozdobami przygotowanymi  na kiermaszPo raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się kiermasz charytatywny. Tegoroczna zbiórka była dedykowana dla Olusia, kilkunastomiesięcznego chłopca z Hajnówki, cierpiącego na mukowiscydozę.

 

Przedmioty wystawione na kiermaszu w znacznej części pochodziły z przedszkolnego Konkursu plastyczno – technicznego zorganizowanego w naszej placówce pod hasłem „Kolorowa, kreatywna Wielkanoc – rodzinnie i z pomysłem”, a także z puli prac wykonanych przez dzieci i nauczycieli w przedszkolu.

Dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola udało się zebrać łączną kwotę 1285 złotych. Dziękujemy serdeczne wszystkim, którzy wykonali wielkanocne dekoracje, zakupili je i tym samym wsparli zbiórkę dla chorego Olusia!

Przygotowała: Amelia Androsiuk, Aneta Jurczuk, Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Zdjęcia przedstawiają kiermasz wielkanocny. Na stole znajdują się ozdoby wielkanocne: stroiki, jajka, zające oraz kartki świąteczne. Zdjęcia ukazują rodziców z dziećmi, którzy oglądają stoisko i kupują ozdoby.