Grupa dzieciZabawy ruchowe i konkurencje zespołowe to tylko niektóre z atrakcji jakimi mogły się cieszyć dzieci z grupy Sówki podczas wycieczki do sali zabaw i ćwiczeń LiwisHope w Hajnówce.

Przedszkolaki świetnie bawiły się pod opieką pana trenera. Rzucały piłkami, miały okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną na torze przeszkód, w ramach odpoczynku odbyły się również warsztaty plastyczne. Było mnóstwo emocji, śmiechu i dobrej muzyki.

 

Opracowały: Iwona Olesiuk Szkopek, Monika Pawlenko

Opis zdjęć:

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci siedzące w kole, bawiące się piłkami w „zbijanego”, pokonujące tor przeszkód. Fotografie przedstawiają też przedszkolaki siedzące przy stolikach i kolorujące obrazki, a także budujące z klocków. Na zakończenie pobytu dziewczynki i chłopcy odbijają swoje dłonie na ścianie sali zabaw. Na pamiątkę wszyscy pozują do pamiątkowego zdjęcia.