Dzieic przy choinceCzas przedświąteczny w grupie Sówek minął bardzo intensywnie. Dzieci ubierały choinkę.

Przygotowywały pierniki włączając się do Akcji Razem na Święta, przygotowywały ciasteczka dla Dziadków z Domu Opieki Samarytanin. Dzieci odwiedziły również bibliotekę, pani przeczytała parę świątecznych opowieści. Zorganizowane zostały również warsztaty przeprowadzone przez jedną z sióstr koleżankę ze szkoły – Anię. Dzieci chodziły na spacery i podziwiały hajnowskie dekoracje oraz wystawy w sklepach.

 

Monika Pawlenko

Na zdjęciach dzieci stoją przy choince. Wykonują pierniki, wykrawają foremkami różne kształty z ciasta. Dzieci spacerują i obserwują dekoracje w Hajnówce, między innymi dużą bombkę, witryny w sklepach z prezentami. Podczas warsztatów w przedszkolu wykonują czapki z włóczki. Dzieci słuchają opowieści świątecznych czytanych przez panią z biblioteki, oglądają książki.