Audycja muzyczna w przedszkolu.20 kwietnia 2023 roku po raz kolejny w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć muzyków z Filharmonii Podlaskiej Agencji Artemuza z audycją muzyczną pt.: „Niezwykłe wybryki Doktora Muzyki.”

Podczas audycji dzieci dowiedziały się jaki wpływ na człowieka ma muzyka. Melodia wprowadza nas w różne nastroje: wesoły, smutny, melancholijny. Poprawia samopoczucie. Jej różnorodność sprawia, że każdy człowiek znajdzie dla siebie odpowiednią nutę.

 

Opracowała Iwona Olesiuk Szkopek

W galerii poniżej widzimy dzieci siedzące na krzesłach i dywanie. Przed dziećmi występuje czterech muzyków: kobieta i trzech mężczyzn. Wokalistka ubrana jest w biały fartuch, mężczyźni siedzą na krzesłach przy instrumentach: keybordzie, skrzypcach i perkusji. Czworo dzieci przedstawia się do mikrofonu. Muzyk i wokalistka stoją przy oknie.