Grupa „Skowronki” pozuje do zdjęcia z „Bajanką”. W tle baner z żubrem Pompkiem.Dnia 27 września w Jaskółkach, Skowronkach i Sówkach odbyły się warsztaty z okazji 13-tych urodzin żubra Pompika, prowadzone przez animatorkę - panią Monikę Skikiewicz „Bajankę”.

Dzieci uczciły tym samym również wydanie ostatnich książeczek z serii „Żubr Pompik. Wyprawy”, których autorem jest hajnowianin – pan Tomasz Samojlik. W trakcie sesji warsztatowej pojawiły się: iluzja-magia, eksperyment, leśna rozmowa (naśladowanie dźwięków oraz gestów zwierząt) oraz opowiadanie o przygodach żubrzej rodziny. Każde dziecko otrzymało na pamiątkę „Dyplom przyjaciela Żubra Pompika” oraz żubrze drobiazgi.

 

Ewa Szymańska

 

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające dzieci z grupy Jaskółki, Skowronki oraz Sówki. Przedszkolaki siedzą na podłodze w swoich salach, słuchają opowieści Bajanki. Biorą udział w różnych zabawach ruchowych. Pozują do grupowych zdjęć z Bajanką.