Chłopcy siedzą na podłodze w sali, trzymają w rękach dyplomy Super Chłopaka.30 września świętowaliśmy w naszej grupie Dzień Chłopaka.

 

Przedszkolaki dowiedziały się kim w przyszłości może zostać chłopak. Rozmawialiśmy o tym co lubią robić nasi chłopcy, czym się lubią bawić i jak spędzają swój dzień. Wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytanie: Kto to jest super chłopak? Podczas konkurencji sportowej rzucaliśmy kasztanami i piłeczkami do kosza. Chłopcy sami pokolorowali swój dyplom Super Chłopaka i z dumą zabrali go do domu.

Dzień chłopaka sprawił naszym chłopcom dużo radości i dodał im wiary we własne możliwości.

Galeria poniżej przedstawia dzieci siedzące na dywanie. Dzieci odpowiadają na pytania nauczycielki, oglądają ilustracje zawodów, przekazują sobie biały balon. Przedszkolaki kolejno rzucają kasztanami do słomianego kosza. Następnie wspólnie wrzucają do kosza piłeczki. Chłopcy siedzą przy stoliku i kolorują dyplomy Super Chłopaka, a następnie prezentują je.