Dzieci, pani dyrektor i nauczycielki pozują do zdjęcia. Niektóre dzieci trzymają w dłoniach dyplomy ukończenia przedszkola. W tle napis: Skowronki 2023/2024.W środę, 19 czerwca 2024 roku , dziesięcioro dzieci z grupy Skowronków oficjalnie zakończyło edukację w przedszkolu.

Dzieci siedzą na ławeczce przygotowanej do tego celu z napisem w tle 100 – lat ZSZ. Dwóch chłopców trzyma zielony plakat z życzeniami dla szkoły. Reszta dzieci stoi oraz kuca. 13 czerwca jak wiecie jedna z naszych hajnowskich szkół obchodziła swoje 100 – lecie.

Przedszkolaki siedzą na podłodze w sali edukacyjnej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce. W tle mała atrapa wozu strażackiego.16 maja dzieci z grupy Skowronków odwiedziły Państwową Straż Pożarną w Hajnówce. Przedszkolaków w Komendzie Powiatowej Straży przyjął pan Szymon Krawczuk.

Grupa przedszkolaków pozuje do z zdjęcia z wielkim misiem w tle.3 czerwca Skowronki wraz z Sówkami wybrały się w podróż autokarową do Fabryki Misia w Białymstoku. Ach, cóż to był za cudowny wyjazd. Dzieci były w swoim żywiole.