Czworo przedszkolaków stoi przy zagrodzie lam. W środę 29 września przedszkolaki z grupy Jaskółki wybrały się na wycieczkę autokarową do stadniny koni „Konny Zakątek” w miejscowości Hryniewicze Duże.

Przy przepięknej aurze, wśród zielono - złotych drzew, czekały na dzieci wspaniałe atrakcje, takie jak: jazda na kucykach, przejazd bryczką po okolicy, czy wesołe harce na leśnym placu zabaw. Spacerując po gospodarstwie, dzieci miały również możliwość oglądania mieszkających tam zwierząt. Oprócz koni, widziały kozy, lamy, owieczki, króliki, przeróżne ptactwo, oraz wszędobylskie kotki. Kulminacyjnym punktem wycieczki było ognisko z pieczeniem kiełbasek, które po pełnym wrażeń dniu, smakowały dzieciom wyjątkowo.

 

Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające różne aktywności przedszkolaków podczas ich pobytu w „Konnym Zakątku”. Dzieci jeżdżą bryczką oraz na kucykach, głaszczą konia. Bawią się wśród drzew na placu zabaw, pokonują tory przeszkód, bujają się na huśtawce. Na innych fotografiach siedzą na ławach, jedzą pieczone kiełbaski z bułką.