Grupa dzieci przed Urzędem miasta w czerwonych czapkach św. Mikołaja19 grudnia 2021 roku dzieci z grupy Skowronki wzięły udział w kolędowaniu na III Jarmarku Bożonarodzeniowym w Hajnówce.

Przedszkolaki stoją przy choince.Grudzień w grupie Skowronków był miesiącem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

Grupa dzieci z Mikołajem6 grudnia 2021 roku nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Wróbelki bardzo gorąco przywitały tak długo wyczekiwanego gościa. Była zabawa, ogromne emocje i....prezenty.

Uczestniczka konkursu z dyplomemW listopadzie z błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski odbył się Międzynarodowy Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej. Ze względu na sytuację epidemiczną konkurs odbywał się w formie zdalnej.