Dzieci w przebraniach karnawałowych stoją w dwóch rzędach w przedszkolnej sali18 stycznia sale naszego przedszkola wypełniły się pięknymi dekoracjami i skoczną muzyką. Wszystko z okazji Balu Karnawałowego, do którego dzieci i panie przygotowywały się od kilku tygodni.

Karnawałowa muzyka, bajkowe przebrania, zabawy taneczne i konkursy sprawiły, że dzień w naszym przedszkolu był naprawdę wyjątkowy. Grupy Skowronków i Sówek spędziły ten czas razem. Przedszkolaki tańczyły, rywalizowały ze sobą, wykazywały się swoją sprawnością fizyczną i umiejętnością współpracy w grupie. Dzieci z obu grup integrowały się ze sobą we wspólnej zabawie. Było tanecznie, głośno i radośnie.

 

Opracowały: Wychowawczynie grup Skowronków i Sówek.

Na zdjęciach poniżej dzieci bawią się na sali udekorowanej balonami, papierowymi bombkami i gwiazdami. Dzieci przebrane są za bohaterów książek, bajek i filmów animowanych. Dzieci i panie (na fotografii postacie krokodyla i biedronki), tańczą swobodnie po całej sali, ustawione są w rzędy podczas konkurencji, tańczą w kole i rzucają papierowymi kulkami w śnieżnej bitwie. Tańczą z balonami.