Na zdjęciu widzimy dzieci ze swoimi rodzicami w sali przedszkolnej. Każde dziecko trzyma w ręku papierową torebkę, którą wykonało razem z rodzicem na warsztatach przedszkolnych. 15 grudnia w grupie Skowronki odbyły się warsztaty Bożonarodzeniowe na przedszkolny kiermasz, którego celem było wsparcie Naszej cudownej grupy „Kolebka” prowadzonej przez wspaniałą i oddaną sprawie Panią Mirosławę Nikonczuk.

To był cudowny wieczór. Było wesoło, zabawnie, a atmosfera udzielała się każdemu. Rodzice wraz z dziećmi wykazali się nieograniczoną kreatywnością. Tematem warsztatów było ozdabianie papierowych toreb świąteczne na prezenty, które zostaną wylicytowane na przedszkolnym kiermaszu oraz wykonanie papierowych ozdób choinkowych. Ozdoby papierowe zostaną wykorzystane do udekorowania miejskiej choinki na „Niedzielnym IV Jarmarku Bożonarodzeniowego”, który odbędzie się w grudniu na hajnowskim rynku.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym Rodzicom tego pięknego piątkowego popołudnia – Jesteście Wspaniali.

Opracowały: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek

W galerii poniżej widzimy zdjęcia przedstawiające cały przebieg warsztatów z rodzicem. Rodzice wraz z dziećmi wycinają, ozdabiają z różnych materiałów, kleją oraz malują papierowe torby, które zostaną wylicytowane na przedszkolnym kiermaszu.