Przedszkolaki wraz z dziadkami pozują do wspólnego zdjęcia„Z Babcią i z Dziadkiem jest zawsze miło, z nimi przyjemnie mija nam czas.

Więc wszyscy razem i z całej siły, wołamy głośno: KOCHAMY WAS!” Takimi słowami dzieci z grupy Skowronków zakończyły swój występ dla Babć i Dziadków z okazji ich święta. 19 stycznia wnuczki i wnukowie z naszej grupy piosenką i wierszem opowiedziały Dziadkom o swojej miłości. Słowa piosenek i teksty wierszy odzwierciedliły ich miłość, wdzięczność i szacunek do Babć i Dziadków. Przedszkolaki podziękowały im za bezgraniczne uczucie i poświęcony czas. Podczas występu na twarzach dziewczynek i chłopców malował się szeroki uśmiech, a w oczach Dziadków kręciła się łezka....szczęścia i dumy. Po zakończonym występie Dziadkowie otrzymali upominki, laurki i podkowy na szczęście. Dodatkowo czas wszystkim umilił słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, herbatka i piosenki z czasów młodości naszych Kochanych Babć i Dziadków.

 

Opracowały Iwona Olesiuk Szkopek i Mariola Samsonowicz

W galerii poniżej dzieci stoją w półkolu na tle dekoracji, napis Dzień Babci i Dziadka, kwiaty i balony. Dziadkowie siedzą po drugiej strony sali, w kilku rzędach na krzesłach. Dzieci recytują wiersze trzymając serca, tańczą taniec z połówkami czerwonych serc. Dzieci podchodzą do dziadków, wręczają prezenty, całują i przytulają dziadków. Siedzą im na kolanach.