Na zdjęciu widzimy panią wraz z dziećmi śpiewającymi kolędę. Dzieci w rękach trzymają instrumenty muzyczne: marakasy oraz dzwonki.17 grudnia w Naszym kochanym mieście Hajnówka odbył się „IV Niedzielny Jarmark Bożonarodzeniowy”.

 

Celem jarmarku jak, co roku było rozpowszechnianie Produktów Lokalnych. W wydarzeniu udział wzięło 32 wystawców, którzy zaprezentowali swoje wybory rzemieślnicze, rękodzieła oraz produkty spożywcze. Tego dnia oczywiście nie mogło zabraknąć także Nas. Grupa „Skowronki” z udziałem swoich pań, dołożyła także artystycznego bożonarodzeniowego klimatu do tego wydarzenia. Dzieci zaśpiewały cztery kolędy: „Świeć, gwiazdeczko, świeć”, „Bosy pastuszek”, „Uczora z wieczora” oraz „We Wish You a Merry Christmas”. Nie zabrakło również artystów z grupy tanecznej Hajnowskiego Domu Kultury oraz Chóru Miasta Hajnówka. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie Naszych przedszkolaków. Na szczególne podziękowania zasługują również Nasze kochane dzieci i ich Rodzice. Dziękujemy za Waszą obecność i poświęcony czas.

Opracowały: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek

W galerii poniżej widzimy wszystkich uczestników biorących udział w kolędowaniu na niedzielnym Jarmarku Bożonarodzeniowym w mieście Hajnówka. Na kolejnych zdjęciach dzieci wraz z rodzicami ubieraj miejską choinkę z wcześniej przygotowanymi papierowymi ozdobami.