Dzieci stoją trzymając uniesione w górę kciuki.Mikołajki to dzień, na który czekają wszystkie przedszkolaki. W przedszkolu na dzieci już od rana czeka dużo atrakcji oraz wspaniała zabawa z Mikołajem i prezenty.

Sówki obchodziły Mikołajki naprawdę wyjątkowo. Korzystając z zaproszenia pani Doroty, mamy Kajtka po południu udały się do Sali Zabaw Fiku Miku. Zabawa była przednia, o czym świadczy fakt ,że dzieci nie chciały wracać do przedszkola.

Bardzo dziękujemy mamie Kajtka za serdeczne przyjęcie i dobrą zabawę.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Dzieci pozują do zdjęcia, mają uniesione kciuki do góry. Część dzieci ma na sobie czerwone koszulki . Dzieci bawią się na konstrukcji: wspinają się po schodach, przechodzą przez tunel, zjeżdżają na zjeżdżalni, skaczą w plastikowe kolorowe piłeczki. Pozostałe dzieci jeżdżą małymi samochodzikami, bawią się w plastikowym domku, grają w piłkarzyki. Na twarzach dzieci widoczne jest zadowolenie.