Grupka przedszkolaków wraz z nauczycielem pozuje do zdjęcia przy pracach plastycznychW dniu 20 października delegacja Naszych Przedszkolaków udała się do Hajnowskiego Domu Kultury na podsumowanie konkursu plastycznego.

Tematem konkursu był „Jesienny Krajobraz”. Łącznie nadesłano 44 prace z pięciu hajnowskich przedszkoli. Nasze przedszkolaki jak zawsze wykazały się zaangażowaniem i pomysłowością. Z radością chcemy poinformować, że delegacja Naszych Przedszkolaków wracała dumna i zadowolona ze swoich osiągnięć.

Zwycięzcom gratulujemy.

W kategorii 4 – latków:

  • Jakub F. - I miejsce,
  • Gordiej K. - III miejsce.

W kategorii 5 - 6- latków:

  • Aleksandra L. - I miejsce,
  • Joanna F. - III miejsce,
  • Naomi S. - III miejsce

Wyróżnienia otrzymały:

  • Milena Ch. 4 lat,
  • Wanda K. 5 lat

Opracowała: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci uczestniczące w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego w Hajnowskim Domu Kultury. Dzieci przemieszczają się po hali Hajnowskiego Domu Kultury i oglądają wszystkie prace plastyczne. Prace wykonane przez dzieci umieszczone są na sztalugach specjalnie rozstawianych do tego celu. Na kolejnych zdjęciach organizatorzy konkursy wyczytują imiona i nazwiska dzieci oraz wręczają dyplomy z nagrodami. Na kolejnych zdjęciach widzimy ujęcia wszystkich uczestników konkursu. Na ostatnim zdjęciu widzimy wszystkich uczestników biorących udział w rozstrzygnięciu konkursu wraz z organizatorami.