Występ artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej.14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji grupa Skowronków przygotowała w tym roku krótką akademię.

W piątek,13 października, w imieniu swoim i wszystkich dzieci Skowronki podziękowały nauczycielom i pracownikom placówki za opiekę i wychowanie. Słowa podziękowań zawarte były w piosenkach, wierszach i laurkach przygotowanych przez Skowronki. Za ciekawy i wzruszający występ dzieciaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor Joanna Ruszuk, dziękując za trud włożony w prawidłowe funkcjonowanie placówki, serce i uśmiech skierowane do wszystkich dzieci. Nauczyciele i pracownicy placówki otrzymali Nagrody Dyrektora. Przedszkolaki tego dnia wyglądały bardzo elegancko i od samego rana wręczały swoim wychowawcom kwiaty i laurki.

 

Opracowały Iwona Olesiuk Szkopek, Mariola Samsonowicz

W galerii poniżej widzimy dzieci stojące w półkolu na tle dekoracji przyozdobionej kwiatami, z napisem Dzień Edukacji Narodowej. Dziewczynki ubrane są w eleganckie sukienki, spódniczki, bluzeczki, chłopcy w eleganckie spodnie, koszule. Po drugiej stronie sali na dywanie siedzą dzieci, a za nimi na krzesłach pracownicy przedszkola. Wszyscy są odświętnie ubrani. Dzieci recytują wiersze, śpiewają piosenki, wręczają laurki pracownikom przedszkola. Pani dyrektor wręcza nagrody nauczycielom i pracownikom placówki.