Grupa dzieci przed Urzędem miasta w czerwonych czapkach św. Mikołaja19 grudnia 2021 roku dzieci z grupy Skowronki wzięły udział w kolędowaniu na III Jarmarku Bożonarodzeniowym w Hajnówce.

Pomimo niezbyt ładnej pogody przedszkolaki wraz z rodzicami licznie przybyły aby odśpiewać przygotowane wcześniej kolędy. W repertuarze świątecznych utworów znalazły się „Skrzypi wóz” w języku polskim, „Dobryj weczir Tobi” w języku białoruskim i „Little snowflakes” po angielsku. Pięknym wykonaniem kolęd dzieci uświetniły tegoroczny jarmark w naszym mieście. Gromkim brawom nie było końca.

 

Przygotowała Iwona Olesiuk Szkopek

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci ustawione w dwóch rzędach, na schodach Urzędu Miasta, śpiewają kolędy. Na głowach mają czerwone, mikołajowe czapki, a na buziach piękne uśmiechy.