Zdjęcie grupowe Skowronków24 czerwca 2022 roku dzieci z grupy Skowronki oficjalnie zakończyły swoją edukację w przedszkolu.

Wręczanie podarunków i dyplomu ukończenia przedszkola przez panią dyrektor.24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 - letnie z grupy Sówek żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami.

Grupa przedszkolakówW dniu 23 czerwca grupy Jaskółki oraz Sówki udały się na wycieczkę do gospodarstwa „Ranczo na Sówce” znajdującego się we wsi Bujenka koło Ciechanowca.

Dzieci z 30 Gromady „Leśne Skrzaty”Sześcioletnie Zuchy z 30 Gromady „Leśne Skrzaty” złożyły obietnicę zuchową w dniu 22.06.2022r. Na terenie Nadleśnictwa w Hajnówce. Dzieci wymieniły z pamięci wszystkie Prawa Zucha. Po złożonej obietnicy bawiły się wspólnie, brały udział w konkursach oraz piekły kiełbaski przy ognisku.