Dzieci siedzą na ławkach. Przed nimi śpiewa artystka w przebraniu anioła, dalej siedzą muzycy grający na pianinie cyfrowym i skrzypcach.20 grudnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w audycji muzycznej pt. „O Chochliku, który chciał zepsuć święta” w wykonaniu artystów grupy Arte Muza z Białegostoku.

 

Podczas audycji dzieci poznały złośliwego Chochlika, który nie lubił Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego też bardzo się starał, aby Święta nie były radosne i szczęśliwe. Aniołek i dwa Elfy wspólnie z publicznością starały się przekonać Chochlika Złośnika do zmiany poglądów i wzbudzenia w nim bożonarodzeniowej radości. W stworzeniu ciepłego świątecznego klimatu pomagały nastrojowe pastorałki oraz wspólnie wykonane najpiękniejsze kolędy.

Przygotowała: Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których przedszkolaki siedząc na ławkach i dywanie oglądają występ artystów. Grupa składa się z wokalistki w stroju aniołka oraz muzyków przebranych za elfy. Niektóre dzieci biorą aktywny udział w przedstawieniu. Tańczą ze śnieżynkami, ubierają choinkę oraz pakują prezenty.