Duża grupa dorosłych i dzieci pozuje do wspólnego zdjęcia na tle papierowych gwiazd i dekoracji świątecznych.19 grudnia w grupie Sówek odbyło się świąteczne spotkanie z rodzicami.

 

Spotkanie było okazją do zaprezentowania przez dzieci swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich, tanecznych i scenicznych przed swoimi bliskimi. Sówki przygotowały swojej publiczności bożonarodzeniowe piosenki, kolędy, tańce oraz wiersze i świąteczne życzenia.

Tego dnia odbyły się również warsztaty plastyczne z tworzenia ozdób bożonarodzeniowych. Rodzice i dzieci z radością i starannością tworzyli papierowe gwiazdy z torebek śniadaniowych.

Dziękujemy rodzicom za przybycie i ogromne zaangażowanie podczas warsztatów.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk, Elżbieta Prokopiuk

Dzieci siedzą na dywanie w kole. Na głowach mają czerwone czapki z białymi pomponami. Przy stolikach siedzą rodzice i oglądają występ swoich dzieci. Dzieci śpiewają, tańczą, recytują wiersze. Rodzice z dziećmi siedzą przy stolikach i wykonują ozdoby z papieru, tworzą gwiazdy z białych i brązowych torebek papierowych. Na twarzach wszystkich maluje się uśmiech i zadowolenie. W tle widoczne są dekoracje bożonarodzeniowe w sali. Na oknach są białe śnieżynki, a pod sufitem wiszą papierowe gwiazdy. Na pianinie stoi mała ozdobiona choinka. Dorośli i dzieci pozują do wspólnego zdjęcia.