Dwie dziewczynki na tle jesiennego obrazka.W dniu 30 listopada 2023r. w Przedszkolu nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce odbyło się rozstrzygnięcie III Ogólnopolskiego rodzinnego konkursu recytatorskiego on-line pt. "W jesiennym lesie z przyjaciółmi Kubusia Puchatka".

 

W konkursie udział wzięło dwudziestu siedmiu uczestników. Jury przyznało pierwsze, drugie i trzecie miejsce oraz trzy wyróżnienia, z których dwa trafiły do Hani Belter oraz Asi Frankowskiej z naszego przedszkola. Joanna Frankowska recytowała wiersz pt. „Idzie jesień z pełnym koszem” Marii Terlikowskiej, a Hanna Belter wiersz pt. „Jesień u fryzjera” Danuty Gellner.

Dziewczynkom gratulujemy serdecznie tak dużego sukcesu i życzymy kolejnych.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Zdjęcia przedstawiają dwie dziewczynki recytujące wiersze na tle jesiennej pracy plastycznej. Dziewczynki ubrane są w sukienki w kolorach brązowym, pomarańczowym, żółtym i zielonym. Jedna z nich ma w ręku koszyk z owocami a na głowie wianek z kwiatów, druga trzyma w reku szczotkę do włosów. Na ostatnim zdjęciu dziewczynki trzymają w rękach dyplomy i torby z nagrodami.