Dzieci stoją obok siebie i pozują do wspólnego zdjęcia. W rękach trzymają nagrody. Za plecami dzieci jest wystawa prac plastycznych. 17 grudnia został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie” organizowany przez Stowarzyszenie Bractwo Prawosławne Świętych Cyryla i Metodego - Koło Terenowe w Hajnówce.

Wzięło w nim udział 150 dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z Hajnówki i okolic. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie z naszego przedszkola wzięło udział 9 dzieci. Zostały nagrodzone aż 4 prace:

 

Pierwsze wyróżnienie i nagrodę w kategorii 4 latków zdobyła Anna Lubowicka.

Pierwsze wyróżnienie i nagrodę w kategorii 6 latków zdobył Mikołaj Rola.

Drugie wyróżnienie i nagrodę w kategorii 4 latków zdobyła Amelia Kruszewska.

Drugie wyróżnienie i nagrodę w kategorii 5 latków zdobyła Aleksandra Koźluk.

Serdecznie dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy wygranych i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała: Agnieszka Rola

Opis wszystkich zdjęć: Zdjęcia w galerii przedstawiają rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”. Na zdjęciach widzimy dzieci z naszego przedszkola oraz organizatorów konkursu. Prace dzieci umieszczone są na specjalnie do tego celu przygotowanych dużych oszklonych antyramach. Na dalszych zięciach widzimy jak organizatorzy wręczają dzieciom nagrody i dyplomy.