kobieta trzyma transparent z napisem Marsz przedszkolaków z Przedszkola nr 120 września w całej Polsce obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku nasze przedszkolaki również obchodziły swoje święto.

Nasza placówka wzięła udział w wydarzeniu: Dzień Przedszkolaka to ważne święto – uczcijmy je razem tańcem i piosenką. Organizatorem tego wydarzenia było Wydawnictwo Bliżej Przedszkola. Dzieci miały za zadanie nauczyć się piosenki pt.: „W przedszkolu super jest”. Wszystkie grupy poradziły sobie z tym zadaniem wyśmienicie. Tego dnia całe przedszkole wzięło również udział w Marszu Przedszkolaka. Przedszkolaki ubrane w kolorowe stroje maszerowały z transparentem ulicami naszego miasta. Wszystkie dzieci w swoich dłoniach trzymały kolorowe balony, kwiaty, pompony, flagi. Było wesoło i kolorowo. Na zakończenie wszyscy spotkaliśmy się na naszym przedszkolnym placu zabaw. Pani Dyrektor Joanna Ruszuk złożyła wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia, wręczyła prezenty i dołączyła do wspólnej zabawy. Tego dnia było mnóstwo atrakcji, zabaw ruchowych, piosenek, tańców. Radość i uśmiech na twarzach naszych dzieci świadczył o wspaniałej zabawie.

 

Opracowała Agnieszka Rola

Opis zdjęć:

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, które przedstawiają Marsz Przedszkolaków. Dzieci idą parami chodnikiem, niosą transparent z napisem: „Marsz Przedszkolaków, Przedszkole Nr 1”. Na innych zdjęciach dzieci stoją w parku w jednym dużym kole i śpiewają wspólnie piosenkę. Kolejne zdjęcia przedstawiają wspólne zabawy na przedszkolnym placu zabaw.