Dzieci z rodzicami siedza na podłodzeW sobotę, 1 lipca 2023r , w ramach programu Szczęśliwy Przedszkolak, w naszej placówce odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci.

Przyszli wychowankowie poznali swoje nowe wychowawczynie, zwiedzili budynek, sale i przedszkolny plac zabaw. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Joanna Ruszuk. Przywitała gości, przedstawiła nauczycielki, przyszłe wychowawczynie grup, krótko opowiedziała o placówce. Dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach kierowanych przez nauczycielki. Bawiły się z chustą animacyjną, poznawały części ciała w zabawie muzyczno-ruchowej. Rodzice wykonali swoim pociechom masażyki. Dzieci swobodnie bawiły się w sali, korzystały ze sprzętu terenowego w przedszkolnym ogrodzie, bawiły się bańkami mydlanymi. Zwiedzanie nowego miejsca ułatwił wąż Dyzio. Spacerując po przedszkolu dzieci zwiedziły sale i gabinet pani dyrektor. Na pamiątkę pierwszej wizyty w nowym przedszkolu dzieci otrzymały lizaki i medale.

 

Opracowały Iwona Olesiuk Szkopek, Agnieszka Rola

W galerii poniżej widzimy panią dyrektor i nauczycielki witające dzieci i rodziców. Dzieci bawią się z nauczycielkami w kole i z chustą animacyjną. Rodzice siedząc na dywanie robią dzieciom masażyk. Z wężem do spacerowania maluchy zwiedzają przedszkole. Bawią się na przedszkolnym placu zabaw.