Zdjęcie grupowe z wolontariuszami Stacji Kultury Hajnówka Centralna.Dzieci z grupy Sówek uczestniczyły w warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” z siedzibą w dawnym dworcu PKP w Hajnówce.

 

Sówki obejrzały spektakl pod tytułem „Żubr Pompik, Miłość i Puszcza” Tomasza Samojlika. Reżyserem tego przestawienia jest Dariusz Skibnicki.

Po obejrzeniu pani animator przedstawiła sylwety zwierząt i opowiedziała ciekawostki na ich temat. Następnie dzieci miały warsztaty komiksowe z udziałem wolontariuszy z różnych państw, gdzie mogły poćwiczyć znajomość obcych języków. Na koniec warsztatów czekała ich niespodzianka w postaci słodkich tostów.

p. Monika

Zdjęcia przestawiają dzieci z grupy 5 i 6 - laktów. Dzieci wybrały się na wycieczkę aby obejrzeć przestawienie o Żubrze Pompiku. Po obejrzeniu bawiły się w proponowane zabawy przez animatorów z różnych państw. Następnie obejrzały duże sylwety drewniane zwierząt: żubr, łoś. Dzieci poznały jak ważny jest każdy element przyrody w puszczy. Następnie kolorowały obrazki zwierząt a na koniec zajęć zjadły pyszne tosty z dżemem truskawkowym.