Wystawa prac konkursowych.20 kwietnia w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno - konstrukcyjnego na najładniejszą ozdobę wielkanocną.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt wielkanocnych, rozwijanie kreatywności dzieci oraz umacnianie więzi rodzinnych. Do organizatorów wpłynęło 41 bardzo pomysłowych i pięknych prac. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w naszej placówce, gdzie może podziwiać je cała społeczność przedszkolna. Najważniejszym jednak momentem było uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród przez panią dyrektor Joannę Ruszuk. Dodatkową atrakcją tego wydarzenia był artystyczny występ przedszkolaków z grupy Sikorki, które zaprezentowały zgromadzonym dzieciom montaż słowno - muzyczny o wielkanocnej tematyce.

 

A oto wyłonieni laureaci konkursu:

  • Karegoria 4 – latki

- 1 miejsce: Kacper Pietraszko

- 2 miejsce: Mikołaj Rola

- 3 miejsce: Joanna Frankowska

- Wyróżnienie:

Kajetan Goławski

  • Kategoria 5- latki

-1 miejsce: Kyryl Douhun

- 2 miejsce: Roman Lahus

- 3 miejsce:Patryk Kruszewski

- Wyróżnienia:

Michalina Prokopiuk

Hanna Komar

  • Kategoria 6 – latki

-1 miejsce: Malwina Sakowska

- 2 miejsce: Amelia Ryszczuk

- 3 miejsce: Igor Stefaniuk

- Wyróżnienia:

Aleksander Sierwiereniuk

Julia Onikijuk

Dawid Markiewicz

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Przygotowały: Aneta Jurczuk, Elżbieta Omelianiuk, Monika Stepaniuk

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające pokonkursową wystawę prac plastycznych.