Grupowe zdjecie pamiątkowe dzieci i pani Dyrektor. Dzieci przebrane są w stroje karnawałoweW dniu balu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

 

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatora, który zachęcał dzieci do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli.

Monika Stepaniuk

Galeria poniżej przedstawia zdjęcia z balu karnawałowego w grupie Sówki. Dzieci przebrane są w różne stroje, niektóre są zwierzątkami, inne postaciami z bajek np. księżniczki. Sala udekorowana jest w kolorowe balony i serpentyny. Dzieci skaczą w rytm muzyki. Zabawę prowadzi animatorka, która organizuje różne zabawy i konkursy. Dzieci tańczą, skaczą, łapią bańki mydlane.