Zdjęcie grupowe dzieci ubranych na galowo. W tle widać zimową dekoraję.21 i 22 stycznia to ważne dni w kalendarzu przedszkolaka - Dzień Babci i Dziadka.

 

W piątek 21 stycznia uczciliśmy je w naszej grupie tańcem i piosenką. Tego dnia nie zabrakło tańca dla babci i dziadka, kolęd i pastorałek. Dzieci wcieliły się doskonale w swoje role i zaprezentowały świąteczne przedstawienie. Sikorki złożyły dziadkom życzenia zdrowia, szczęścia ,pomyślności i 100 lat życia. Dzieci wykonały dla najbliższych laurki, portrety i serduszkowe medale. Cała część artystyczna została nagrana, a nagrania i filmy zostały udostępnione rodzicom i dziadkom.

Gratulujemy Sikorkom pięknego występu, a wszystkim dziadkom utalentowanych wnucząt.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii

Galeria przedstawia zdjęcia z uroczystości dla babci i dziadka. Dzieci pozują do grupowego zdjęcia. Ubrane są w odświętne stroje, a niektóre mają na głowach opaski zwierząt. Przedszkolaki trzymają w dłoniach kolorowe pompony z bibuły i machają nimi w rytm melodii. Dzieci siedzą na dywanie i z dumą prezentują kolorowe laurki. Ostatnie zdjęcie przedstawia rysunki babć i dziadków wykonane przez przedszkolaki.