Dzieci ze Świętym Mikołajem.Dnia 06.12.2017r. grupa „Sówki” wybrała się do Wioski Świętego Mikołaja w Pomigaczach.

 

Natomiast wcześniej dzieci odwiedził właśnie on w przedszkolu i podarował dla grupy różne zabawki, jak również dla każdego dziecka torbę ze zdrowymi smakołykami i zaprosił wszystkich do swojej wioski.

Dzieci miały okazję zwiedzić „Pracownie Elfów”, wykonać ciasteczka, napisać list, napić się pysznej herbatki wykonanej przez Mikołaja, zjeść pierniczki, a także potańczyć z elfami.

Sówki odwiedził Święty Mikołaj i dzieci osobiście powiedziały mu, co chciałby otrzymać.

Następnie dzieci odwiedziły Dom Świętego Mikołaja, a także pocztę, gdzie zostawiły napisane przez siebie listy.

Na zakończenie dzieci zobaczyły stajenkę, a w niej były dwa osiołki i owieczka.

Św. Mikołaj wszystkich obdarował prezentami.

Monika Stepaniuk

Na zdjęciach dzieci znajdują się w pomieszczeniu elfów, udekorowanym na czerwono. Wykonują z ciasta pierniki w kształcie choinek, gwiazd. Święty Mikołaj siedzi na krześle i zaprasza każde dziecko do siebie aby powiedziało, co chce dostać w prezencie. Dzieci piszą listy a następnie wrzucają je do skrzynki. Dzieci tańczą do piosenek z elfami. Dzieci piją gorącą herbatę i jedzą pierniki rozdawane przez panie przebrane w zielone stroje za elfy.