Dzieci stoją wkoło drzewa i dotykają je przekazując życzenia z okazji Dnia Drzewa. Z początkiem jesieni grupa Sówek świętowała Dzień Drzewa. Na początku odbyła się wycieczka do parku i dzieci podziwiały drzewa i różne kolorowe liście.

Dnia 6 października dzieci odwiedziły nadleśnictwo w Hajnówce. Zaśpiewały piosenkę chodząc wkoło drzewa, przekazały drzewku życzenia a na koniec delektowały się kiełbaskami z ogniska.

 

p. Monika

Zdjęcia przedstawiają grupę dzieci, które znajdują się w nadleśnictwie. Stoją wokół drzewa i chodzą w koło śpiewając piosenkę. Przedszkolaki dotykają drzewa jabłonki ozdobionej kokardkami z bibuły i przekazują życzenia. Dzieci stoją wokół ogniska trzymając kije z kiełbaskami i smażąc je. Następnie wraz z bułką zjadają kiełbaski. Gromada dzieci siedzi w wagonie kolejki.