28

18 kwietnia w naszym przedszkolu miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na najpiękniejszą ozdobę świąteczną pt. "Kolorowa Wielkanoc".

Celem konkursu było nawiązanie do tradycji wielkanocnych oraz rozwijanie twórczych zainteresowań i kreatywności dzieci. Na konkurs ten chętne dzieci wraz z członkami rodziny, bądź z nauczycielkami wykonały różnorodne prace plastyczne. Wszystkie zostały zaprezentowane na wystawie zorganizowanej w naszym przedszkolu, gdzie mogła je podziwiać cała społeczność przedszkolna. Najważniejszym jednak momentem było ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród laureatom konkursu. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie ozdoby były piękne. Po wnikliwej ocenie, jury postanowiło przyznać podwójne miejsca oraz wyróżnienia:

 

MIEJSCE I

 • Anna Bartoszuk
 • Michalina Zagrzywiec

MIEJCE II

 • Gabriel Bartoszuk
 • Igor Zagrzywiec

MIEJSCE III

 • Hubert Przybyłowski
 • Martyna Prokopiuk

WYRÓŻNIENIA:

 • Sara Pryczynicz
 • Nadia Grzybek
 • Oliwier Jesiołowski
 • Michał Antoniuk
 • Małgorzata Żukowska
 • Maria Kuptel
 • Oskar Kudlak

WYRÓŻNIENIA ZA PRACĘ ZBIOROWĄ

 • Olga Batura
 • Milena Kozicka
 • Patrycja Litwinowicz
 • Tomasz Żedź
 • Maksymilian Czaban

Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, które wręczyła pani dyrektor Joanna Ruszuk.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

Aneta Jurczuk, Elżbieta Omelianiuk, Monika Stepaniuk