Nauczyciele pozują do wspólnego zdjęcia, w rękach trzymają nagrody.17 stycznia 2024 roku w Lipcowym Ogrodzie w Białymstoku odbyła się wielka gala Plebiscytu Edukacyjnego „Nauczyciel Roku 2023”.

Wśród najlepszych nauczycieli województwa podlaskiego, którzy cieszą się sympatią i autorytetem dzieci i ich rodziców znalazła się również nasza nauczycielka - Mirosława Nikonczuk. Zdobywając I miejsce w powiecie hajnowskim otrzymała medal „Nauczyciela Roku 2023”. Nagrodę wręczył Adam Jakuć, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i Kuriera Porannego". Głównym celem plebiscytu było docenienie i nagrodzenie najbardziej kreatywnych, ciepłych i charyzmatycznych nauczycieli, na których zawsze można liczyć. Był to największy plebiscyt edukacyjny w naszym regionie i całej Polsce.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Na zdjęciach są wybrani najlepsi nauczyciele województwa podlaskiego, redaktor naczelny "Gazety Współczesnej" i Kuriera Porannego" oraz Podlaski Kurator Oświaty. Nauczyciele trzymają w rękach zdobyte nagrody.

Fot. Wojciech Wojtkielewicz Polska Press.