Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w grupie Sikorek8 i 10 marca Sikorki świętowały Dzień Kobiet i Mężczyzn.

 

Dzieci wykonały laurki dla najważniejszych kobiet w ich życiu –swoich mam oraz zaśpiewały piosenkę o "Zakochanym bocianie", którą w postaci filmu wysłaliśmy rodzicom.

Podczas grupowej "burzy mózgów" z dużym zaangażowaniem zastanawialiśmy się jaki powinien być uprzejmy chłopak. Nie zabrakło miłych życzeń, uprzejmości, słodkości oraz radosnej atmosfery podczas zabaw ruchowych.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk


Opis galerii:

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia ,na których dzieci ubrane w kolorowe opaski zwierząt siedzą w kole i prezentują samodzielnie wykonane laurki. Dzieci uczestniczą w zabawach ruchowych w sali. Siedzą na dywanie i podnoszą zielone i czerwone kartoniki, odpowiadają na pytania. Przedszkolaki ustawione w rzędzie śpiewają piosenkę.