Uczestniczki przeglądu recytatorskiego w Hajnowskim Domu Kultury.Dnia 16 i 17 marca w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe Drugiego Wojewódzkiego Przeglądu Niezawodnej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” 2022.

Przegląd jest połączeniem trzech dotychczas organizowanych konkursów: Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, Bajki, Bajeczki”; Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki” i Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Mama, Tata i Ja”

W przeglądzie udział wzięły dzieci z naszego przedszkola.

W konkursie recytatorskim wystąpili: Olga Chomicka, Anastazja Niczyporuk, Kinga Pawluczuk, Maria Kuptel, Sara Pryczynicz, Patryk Kruszewski, a wyróżnienia otrzymały Joanna Frankowska i Hanna Belter

W festiwalu piosenki udział wzięły Zuzanna Grygoruk i Sara Pryczynicz, która zdobyła Drugie Miejsce, oraz Hania Belter, która otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy!

Zdjęcia przedstawiają dzieci biorące udział w eliminacjach powiatowych Drugiego Wojewódzkiego Przeglądu Niezawodnej Twórczości Teatralnej „PIKOGRAMY” 2022 w Hajnowskim Domu Kultury.