Kolorowy napis Dzień Kropki.15 września obchodzimy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W grupie Wróbelków również zorganizowaliśmy wiele ciekawych aktywności, pobudzaliśmy wyobraźnię, wspólnie miło spędzaliśmy czas.

 

Opracowała: Iwona Olesiuk Szkopek

Na pierwszym zdjęciu widzimy dzieci słuchające opowiadania „Jak biedronka Pięciokropka zgubiła kropki”. Potem krótko rozmawialiśmy na temat wysłuchanej historyjki. Kolejne zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w zabawie „Kropki-hopki”. Skakaliśmy wolno jak wielkie kropki i szybko jak małe kropeczki. Na kolejnej fotografii przedszkolaki odnajdują swoją drugą połówkę kropki. W parze zawsze jest weselej. Znaleźliśmy również czas aby wykonać piękną pracę plastyczną „Biedroneczki są w kropeczki”. Efekty naszej pracy widzimy na kolejnych fotografiach. Naszą zabawę zwieńczyliśmy wspólnym zdjęciem Wróbelków.