083 stycznia aktorzy ze studia artystycznego Akada przedstawili dzieciom pouczającą i zabawną opowieść o chłopcu, który lubił spędzać czas przy komputerze.

 

Siedzący tryb życia i ciągłe podjadanie doprowadziły go do otyłości. Kolejne losy spowodowały zmianę jego postawy względem żywienia i sprawności fizycznej. Nie było to łatwe wyzwanie, gdyż wszelkie ćwiczenia sprawiały chłopcu dużą trudność. Wszystko się zmieniło w chwili, gdy pojechał na obóz sportowy. Z pomocą naszych przedszkolaków chłopiec nauczył się wykonywać ćwiczenia, które pomogły mu osiągnąć wymarzony cel. Zarówno bohater opowieści jak i widzowie uświadomili sobie, jak groźne mogą być konsekwencje złych nawyków żywieniowych. Wszyscy zrozumieli, że warto zmienić swoje postępowanie dla własnego zdrowia.

 

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Aneta Jurczuk