Chcemy, aby każde dziecko osiągnęło granice, które będą nas zdumiewały. Aby było pomysłowe, miało bogaty słownik, rysowało, malowało, śpiewało, tańczyło. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzić ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość, głód wiedzy. Pomagamy mu poznać siebie, stać się samodzielnym i otwartym na świat.

19.04.14 planPrzedszkole nr 1 w Hajnówce pracuje w godzinach od 6:00 do 17:00. Pobyt od godziny 8 do 13 jest bezpłatny. Za każdą powyżej 5 godzin opłata wynosi 1 zł.

19.04.04 organizacjaW programie przewidzieliśmy czas na zabawę, naukę, odpoczynek, zajęcia zorganizowane i swobodne, zajęcia wspólne dla wszystkich i dodatkowe według wyboru.

19.04.14 zajeciaOprócz zajęć wspólnych zapewniamy zajęcia dodatkowe: język angielski, język białoruski, gimnastykę korekcyjną, karate, zajęcia logopedyczne.

Zobacz Zajęcia dodatkowe

19.04.14 imprezyPraca dzieci zorganizowana jest w cykle tematyczne. Codzienne życie Przedszkola przeplatają w ciągu całego roku liczne imprezy i uroczystości okolicznościowe.

Zobacz Terminarze

kubusiowi przyjaciele natury

Przedszkole prowadzi wiele projektów i przedsięwzięć. Współpracujemy z wieloma instytucjami i placówkami. Naszym wspólnym celem jest dobro dziecka oraz jego rozwój.

Zobacz Programy i projekty

19.04.14 posilki

Przedszkole oferuje dzieciom trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i podwieczorek.

Koszt trzech posiłków to 8 zł dziennie, w tym:

• śniadanie – 2,20 zł

• obiad – 4 zł