ZAMAWIAJĄCY:

17-200 Hajnówka

NIP:543-177-24-25, REGON:050255267

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

W związku z potrzebą wykonania przyłącza wodociągowego i montażu hydrantów do celów przeciwpożarowych wraz z wykonaniem pionów wodnych w Przedszkolu nr 1 w Hajnówce oraz koniecznością wymiany drzwi do piwnicy na zgodne z normami przeciwpożarowymi zwracam się z zapytaniem ofertowym o cenę na wykonanie i montaż w/w robót według dołączonej do oferty dokumentacji technicznej- przedmiaru robót.

TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA

Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 31.08.201r.

MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT

Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na adres: Przedszkole nr 1 ul. Władysława Jagiełły 7, 17-200 Hajnówka do dnia 29.03.2019r. wraz z załączoną kserokopią wpisu z rejestru przedsiębiorców lub zaświadczeniem z ewidencji działalności gospodarczej, wystawionym z datą nie wcześniej niż sześć miesięcy przed datą złożenia oferty.

PLIKI DO POBRANIA:

Zapytanie ofertowe i załączniki [zip]