Występ dzieciDnia 20 stycznia w grupie Skowronki odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki zaprezentowały swym miłym gościom występ artystyczny, podczas którego nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Po występie dzieci wręczyły Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki. Następnie zaprosiły na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców, by w ten sposób okazać swoim bliskim szacunek i jeszcze raz podziękować za ich miłość.

Aneta Jurczuk, Elżbieta Prokopiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, które przedstawiają przedszkolną uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki stojąc przed zgromadzonymi Dziadkami prezentują występ artystyczny. Kolejne zdjęcia przedstawiają dzieci wraz ze swoimi babciami i dziadkami.