Dzieci z grupy Sówek smażą kiełbaski nad ogniskiem.We czwartek 3 listopada grupa Sówek udała się na wycieczkę do Nadleśnictwa Hajnówka.

Dzieci oprowadziła pani pracująca w nadleśnictwie. Opowiadała o zwierzętach mieszkających w naszej puszczy, mówiła o zmianach zachodzących w przyrodzie jesienią. Podczas wizyty dzieci poznały także nazwy niektórych ptaków z puszczy. Wycieczkę podsumowało ognisko, przy którym dzieci smażyły kiełbaski.

Monika Pawlenko

Zdjęcia poniżej przedstawiają wizytę przedszkolaków z grupy Sówki w Nadleśnictwie Hajnówka. Dzieci oprowadza pani, która opowiada o zwierzętach występujących w Puszczy Białowieskiej. Pokazuje przedszkolakom jak wygląda las jesienią. Na fotografiach widać płonące ognisko, przy którym dzieci pieką kiełbaski.