Przedszkolaki w sali zabaw.24 października 2022r. dzieci z grupy Skowronków i Sówek wyjechały na wycieczkę do Białegostoku.

Tego dnia miały okazję w bardzo atrakcyjny sposób pobawić się ruchowo oraz wspólnie ze kolegami i koleżankami z grupy obejrzeć bajkę na dużym ekranie. Program wycieczki obejmował wizytę w Centrum Zabaw Jumper oraz wizytę w kinie Helios na bajce pod tytułem„Mama Mu”.

Na zdjęciach poniżej widzimy dzieci siedzące na wygodnych fotelach w sali kinowej i oglądające bajkę. Na kolejnych zdjęciach przedszkolaki znajdują się w budynku Jumper Park Trampolin. Wykonują rozgrzewkę, bawią się na sprzęcie znajdującym się w sali, skaczą na trampolinach, chodzą po równoważniach, wspinają się po ściankach.