Aktorzy z kukiełkamiW środę 25 maja w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów Teatru CoNieco z Białegostoku, którzy zaprezentowali nam wspaniały spektakl pod tytułem „Psotna Anka Jagodzianka”.

Teatrzyk opowiadał o dzielnej księżniczce, która przeciwstawiła się zwyczajom smoka Zakalca, porywającego od lat damy z jej królestwa. Dzięki swemu sprytowi i odwadze potrafiła zmienić charakter smoka z groźnego porywacza, na szlachetnego rycerza służącego królestwu. Podczas spektaklu przedszkolaki grały rolę dam i rycerzy, a cała historia propagowała dobre nastawienie do zdrowej żywności.

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia z przedstawienia teatralnego, które odbyło się w przedszkolu.. Aktorzy grają role z wykorzystaniem kukiełek. Dzieci siedzą na ławkach i podłodze, oglądają spektakl.